KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878241

nr 1387 8241

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Landskap med vattendrag, ej signerad. Olja på duk, 33x52, yttermått inklusive ram: 54x75 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 29 mars 2021
kl 18:42:34